+370 (41) 52-39-25

info@pauc.lt

Papilės g. 3, LT-76196 Šiauliai

 

 

Spalvota vaikystė mandaloje

Vaikų dienos gynimo proga „Saulės zuikučių“ grupė sudalyvavo Skuodo vaikų lopšelio-darželio inicijuotame mandalos kūrime „Spalvota vaikystė mandaloje“. Vaikus parengė vyr. auklėtoja Vilma Maslauskė, o parengtas darbelis publikuojamas: https://read.bookcreator.com/…/sAO_aFalSe-1AJf3KF0cuQ…

Sveikatiados šokio virusas

Kodėl šokio virusas? O gi todėl, kad dabar puikiausias metas pradėti ruoštis tarptautinei šokio dienai, kuri minima balandžio 29 dieną!

O kad šokio dienai pasiruošti būtų lengviau, buvo pristatytas „Sveikatiados“ draugės – „SportsHouse“ sporto klubo asmeninių ir grupinių užsiėmimų instruktorės Lauros Tumynaitės sukurtas šokis. Iš mūsų įstaugos šiame konkurse dalyvavo „Žirniukų“ grupės ugdytiniai, sušokę būtent šį šokį bei „Naminukų“ grupės ugdytiniai su „Letkis“ šokiu.

Mano mamos šukuosena

Pasvalio „Riešuto“ mokykla organizavo respublikinę virtualią kūrybinių darbų parodą „Mano mamos šukuosena“. Dalyvavimui parodoje vaikus ruošė specialioji pedagogė Jolanta Grublienė.

AŠ ŽINAU KELIŲ EISMO TAISYKLES – O TU?

2021 m. kovo 4 d.– balandžio 2 d. vyko Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų virtuali kūrybinių darbų paroda saugaus eismo tema: “AŠ ŽINAU KELIŲ EISMO TAISYKLES – O TU?” Organizatoriai – Vilniaus lopšelis/darželis „Ozas“ ir Vilniaus apskrities vyriausiojo komisariato kelių policijos valdyba kartu su Lietuvos policijos bičiuliu AMSIUMI. Mūsų įstaigą atstovavo „Saulės zuikučių“ grupės ugdytinis Herkus, nupiešęs „Šviesoforo spalvas“.

Parodos tikslas – susipažinti ir/ar prisiminti saugaus elgesio eismo aplinkoje taisykles, kad pasibaigus karantinui ir atšilus orams, visi mažieji, galėtų linksmai ir saugiai žaisti lauke su draugais, daug keliauti ir iškylauti.

Informaciją parengė vyr. auklėtoja Vilma Maslauskė

 
 
Kūrybiškumo ir saviraiškos ugdymas kuriant pasaką
 
Džiaugiamės ir dėkojame už aktyvų dalyvavimą Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos organizuotame projekte-parodoje „Kūrybiškumo ir saviraiškos ugdymas kuriant pasaką”:
„Žirniukų” grupės ugdytinė Dominyka L sukūrė kūrybinį darbą-pasaką „Varna ir sūris”, kuris savo amžiaus kategorijoje laimėjo II vietą.

„Naminukų” grupės vaikai Džiugas, Markas, Paulina, Eiva, Kasparas, Jokūbas, Adomas sukūrė kolektyvinį kūrybinį darbą „Du karaliai” , kuris savo amžiaus kategorijoje laimėjo III vietą.

Darbus ir laimėtojus galite pasižiūrėti šiomis nuorodomis:

 

Atnaujinta: 2024-04-24

PARTNERIAI
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Bitė”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Bitė”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Sigutė”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Sigutė”
Šiaulių lopšelis darželis ,,Žilvitis”
Šiaulių lopšelis darželis ,,Žilvitis”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Gluosnis”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Gluosnis”
Klaipėdos regos ugdymo centras
Klaipėdos regos ugdymo centras
Panevėžio regos centras ,,Linelis”
Panevėžio regos centras ,,Linelis”
Sveikatiada
Sveikatiada
Sveika mokykla
Sveika mokykla
Lietuvos mažųjų žaidynės
Lietuvos mažųjų žaidynės
Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas