- ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
- Istorija, vizija, misija, veiklos sritys
- Veiklą reglamentuojantys dokumentai >
- Veiklos kokybės įsivertinimas
- Finansinės ataskaitos >
- Biudžeto ataskaitos >
- Komisijos ir darbo grupės >
- Viešieji pirkimai >
- Darbo užmokestis
- Veiklos ataskaitos
- Paskatinimai ir apdovanojimai
- Ūkio subjektų priežiūra
- Tarnybiniai lengvieji automobiliai
- Lėšos veiklai viešinti
- STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
- TEISINĖ INFORMACIJA
- UGDYMAS
- Grupės
- Vykdomos švietimo programos
- Pažanga ir pasiekimai
- Teikiama pagalba
- Ugdymosi aplinkos
- Pažintinės veiklos
- Aplinkosauginė edukacija
- Donorystės dienos paminėjimas
- Edukacija „Pažinkime šunį“
- Išvyka į „Šiaulių letenėlę“
- Kalėdinis varpelis
- Kūčiukų kepimo edukacija
- Mažas kaip vabalėlis
- Paslaptingas elektros pasaulis
- Saldžioji edukacija
- Smalsučių dovana
- Šalia arklio
- Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka
- Šiaulių istorijos muziejus
- Edukacinės patirties bankas
- Socialinė partnerystė
- Diplomai, padėkos dalyviams
- PRANEŠĖJŲ APSAUGA
- KORUPCIJOS PREVENCIJA
- INFORMACIJA
- ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
- NUORODOS
- KONSULTAVIMASIS SU VISUOMENE
- PRIVATUMO POLITIKA
- ATVIRI DUOMENYS
- SKU kalendorius








Grupės

Pagrandukas aš esu,
Pats mažiausias iš visų
Daug draugų susiradau,
Kai darželin atvykau.
2024–2025 mokslo metai.
„Pagrandukų“ grupė. Ugdytinių amžius nuo 1–2 metai.
Grupėje kuriama aplinka skatina jų vystymąsi per žaidimą, tyrinėjimą ir sąveiką su kitais. Šio amžiaus vaikai pradeda intensyviai mokytis judėti, kalbėti ir pažinti pasaulį, tad svarbu atsižvelgti į šias specifikas:
- Motorinių įgūdžių lavinimas – siūloma įvairios žaidimo priemonės, kurios skatintų vaikus ropoti, vaikščioti, mėtyti kamuolius, lipti ir žaisti. Tai padeda lavinti pusiausvyrą, koordinaciją ir fizinius įgūdžius.
- Kūrybinės veiklos – paprasti meniniai užsiėmimai, tokie kaip dažymas pirštais, lipdymas su plastelinu ar žaidimas su spalvotais popieriais ir teptukais, skatina smulkiosios motorikos lavinimą ir kūrybinį mąstymą.
- Kalbos ugdymas – kalbos lavinimo užsiėmimai, tokie kaip dainelės, eilėraščiai, pasakojimai su paveikslėliais ir žaidimais, padeda vaikams išplėsti žodyną ir gerinti komunikacijos įgūdžius.
- Sensorika – skatinti vaikų pojūčių vystymąsi per skirtingus tekstūras, garsus, kvapus ir spalvas. Pavyzdžiui, žaidimai su smėliu, vandeniu, minkštais audiniais, įvairių formų žaislais.
- Bendravimas su bendraamžiais – tuo metu, kai vaikai pradeda tyrinėti socialinius santykius, svarbu mokyti juos dalintis, bendradarbiauti, ir palaikyti santykius su kitais vaikais, nepamirštant atskleisti ir dėmesio sau, kad jaustųsi saugūs.
- Kasdieniai ritualai ir rutina – vaikams labai svarbi aiški dienotvarkė, kuri padeda jiems jaustis saugiai ir suprasti, kas vyksta. Tai apima reguliarų miegą, maitinimą, žaidimus ir poilsio laiką.
- Emocinis ugdymas – svarbu mokyti vaikus atpažinti ir išreikšti savo jausmus per paprastas frazes, veido išraiškas, žaidimus su lėlėmis arba kūrybines užduotis.
Grupėje dirba:
Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Ramunė Venckuvienė ir Jurgita Mažeikienė
Mokytojo padėjėja Aida Miežė
Atnaujinta: 2022-11-15

„Mes žirniukai nors maži – esam smalsūs ir greiti!“
2024–2025 mokslo metai.
Ikimokyklinio ugdymo grupė „Žirniukai“, 5–6 m.
2024–2025 m. m. grupę lanko 17 vaikų, iš kurių vienas- ukrainietis, 8-iems nustatyti specialieji ugdymosi poreikiai, 3-ms reikalingos ortoptinės procedūros, akies dengimas.
Prioritetinės tobulintinos pasiekimų sritys grupėje:
- Kalbų supratimas ir kalbinė raiška.
- Savireguliacija ir savikontrolė.
- Fizinis aktyvumas.
Vaikai yra pakankamai savarankiški, inicijuoja žaidimus, kviečia kartu žaisti draugus, o kartais ir grupės personalą, kas yra didžiausias įvertinimas. Ugdytiniai suvokia savo emocijas, kūno kalbą, didžioji dalis grupės vaikų geba įvardinti kaip jaučiasi, bando suvaldyti spontanišką elgesį tam tikrose situacijose. Užsieniečiui kultūriniai ir kalbiniai skirtumai netrukdo ugdytis – jau gerai kalba lietuviškai, noriai bendraujanti su vaikais, suaugusiais. Specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems vaikams yra teikiama visapusiška švietimo pagalbos specialistų pagalba. O turintiems regos sutrikimų dėl dėmesio skiriame įveikiant orientavimosi, užduočių supratimo, reakcijos stiprinimui.
Siekiame atliepti tėvų lūkesčius visapusiškam vaikų ugdymui, savarankiškumo, emocijų valdymo plėtojimui, gilesniam aplinkos pažinimui.
Grupėje dirba:
Vyresniosios ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Ilona Norienė, Vilma Maslauskė, Irena Kaušienė
Mokytojo padėjėja Birutė Naruševičienė
Mokinio padėjėja Jolita Pocienė
Atnaujinta: 2022-11-15

Nuo pat ankstyvo ryto
Saulutei patekėjus,
Pabiro saulės zuikučiai
Po pievas ir laukus,
Pakalbino medelį,
Ir skaisčią pievų gėlę,
Paglostė, pakuteno
Vaikučiams veidelius.
Saulutės zuikučiai
Juos gaudo vėjelis
Po pievas žalias.
Daržely vaikučiai
Linksmi pabiručiai
Gėlėm padabino vaikystės dienas
2024–2025 mokslo metai.
Grupę lanko 2–3 metų ankstyvojo amžiaus vaikai. Kiekvienas šią grupę lankantis yra individualus ir smalsus.
Tai jauki ir šilta vieta, kurioje vaikai ne tik auga, mokosi ir tyrinėja pasaulį per žaidimus bei kūrybines veiklas. Čia skatinamas smalsumas, savarankiškumas ir draugiškumas, o kiekviena diena pripildyta atradimų ir geros nuotaikos. Grupėje ugdomi socialiniai, emociniai ir pažintiniai gebėjimai, skiriamas dėmesys jų individualiems poreikiams, bei talentams.
„Saulės zuikučiai“ – tai vieta, kur mažieji spindi kaip tikri saulės spindulėliai😊
Grupėje dirba:
Mokytoja metodininkė Asta Žvigaitienė, vyresnioji mokytoja Irma Tverijoniene ir mokytoja Olimpija Mirauskienė,
Mokytojo padėjėja Dalė Baranauskienė,
Mokinio padėjėja Gražvilė Lukauskienė.
Atnaujinta: 2022-12-19
2024–2025 mokslo metai.
Ikimokyklinio ugdymo grupę „Obuoliukai“ lanko 16 vaikų, kurių amžius 3–4 metai. Vaikai smalsūs, judrūs. Jaučia norą tyrinėti, ieškoti, atrasti, pažinti savo aplinką, rasti atsakymus į kylančius klausimus. Grupės veiklose vykdomas sistemingas ugdomosios veiklos planavimas, modernizuojant ugdymo(si) procesą inovatyvių, interaktyvių priemonių pagalba. Didelį dėmesį skiriame individualių gebėjimų lavinimui, individualios pažangos bei pasiekimų vertinimui. Džiaugiamės bendradarbiavimu ir partnerystės plėtra su ugdytinių tėvais.
Atkreipiant dėmesį į ugdytinių entuziazmą, norą veikti, vis dažniau renkamės jų pačių pasiūlytas, spontaniškas veiklas, kurių metu integruojame inovatyvias, interaktyvias įstaigos priemones: interaktyvias grindis, lentą, šviesos stalą, robotukus „BEE-BOT“ ir „Photon“, „QOBO“, multisensorinį kambarį, STEAM (tyrimų) kambarį, konstruktorių kambarį „Kūrėjų pasaulis“.
Aktyviai dalyvaujame darželio ir kitų įstaigų renginiuose, patys organizuojame šventes ir popietes, sportinius renginius, edukacinius užsiėmimus, kurių metu mokomės draugiškai sutarti, bendrauti, įgyti naujos patirties.
Grupėje vykdoma integruojama socialinių-emocinių įgūdžių ugdymo programa „Kimochis“.
Grupėje dirba:
vyresnioji mokytoja Jurgita Kvietkauskienė,
mokytoja Olimpija Mirauskienė
mokytojo padėjėja Jolanta Astrauskienė.
Atnaujinta: 2022-11-10
2024–2025 mokslo metai.
Priešmokyklinio ugdymo grupę „Naminukai“ lanko 15 vaikų. „Naminukų“ grupės vaikai smalsūs, aktyvūs, savarankiški, motyvuoti, mėgsta draugiją, geba užmegzti kontaktą su kitais vaikais, žaisti grupinius žaidimus, noriai imasi naujos veiklos, yra drąsūs ir pasiruošę priimti pokyčius, kurie jų laukia mokykloje.
Vaikai kartu su socialine pedagoge Rūta įgyvendina tarptautinės programos „Zipio draugai“ veiklas. Dalyvauja respublikiniame projekte „Futboliukas“, tarptautiniuose eTwinning projektuose, miesto priešmokyklinių grupių renginiuose.
Priešmokyklinio ugdymo grupėje „Naminukai“ dirba:
mokytoja metodininkė Daina Kantauskienė,
vyresnioji mokytoja Gražina Kriaučiūnienė,
mokytojo padėjėja Daiva Bialaglovienė,
mokinio padėjėja Aurelija Mikšiūnienė.
Atnaujinta: 2022-11-16
2024–2025 mokslo metai.
„Nykštukų“ grupės vaikų amžius 2–3 metai. Tai grupė, kurioje mažos rankytės kuria stebuklus, kurioje garsiausiai skamba vaikų juokas, o
kasdienybė pilna netikėtų nuotykių. Čia esame kūrybingi, kantrūs ir visada pasiruošę veikti!
Grupėje sudaryta galimybė laisvai judėti, stebėti, pažinti, tyrinėti, bandyti, veikti, dalintis patirtimi – kuriame saugią, inovatyvią aplinką, padedančią kiekvienam vaikui sėkmingai ugdytis. Stipriname vaikų sveikatą, sudarydami sąlygas sveikatinimui (judėjimui, grūdinimui, sveikai mitybai).
Bendraujame su ugdytinių šeimomis – palaikome glaudžius ryšius, siekiant užtikrinti vaikų gerovę ir labai kviečiame tėvelius būti aktyviais ugdomojo proceso dalyviais.
Grupėje dirba:
vyresniosios ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Irena Kaušienė ir Jolanta Romanovaitė,
mokytojo padėjėja Vilma Juchnevičienė,
mokinio padėjėja Aušra Sakalauskienė.
Atnaujinta: 2022-11-16

Grupės šūkis – ,,Ką gali atlikti tuoj, niekad nedaryk rytoj!”
„Pelėdžiukai” – darbštuoliukai,
Nors visai dar nedidukai.
Mes nemiegam ant šakų –
Imamės rimtų darbų.
Piešiam, lipdom, aplikuojam,
Nuolat šokam ir dainuojam.
Mūsų grupėje smagu,
Juk aplinkui daug draugų!
2022–2023 mokslo metai.
Priešmokyklinę ,,Pelėdžiukų“ grupę lanko 15 vaikų: 7 mergaitės ir 8 berniukai 6–7 metų amžiaus. Grupės vaikai labai aktyvūs, judrūs, žingeidūs, smalsūs. Jiems patinka tyrinėti naują aplinką, gamtą, eksperimentuoti, kūrybiškai veikti, konstruoti, vartyti knygutes. Didesnį dėmesį priešmokyklinėje grupėje skiriame vaikų kalbiniam, gamtamoksliniam, matematiniam, meniniam, sveikatos ir fizinio, visuomeniniam ugdymui. Įgyvendiname ilgalaikius respublikinius ir įstaigoje vykstančius projektus: programa ,,Zipio draugai“, „Sveikata visus metus 2022“ – komandos
„LINKSMIEJI SVEIKUOLIUKAI“ narys, ,,FUTBOLIUKAS“, ,,SVEIKATIADA“, „RIUKKPA“. Dalyvaujame trumpalaikiame eTwinning projekte „Superherojų žaidimai,“ STEAM projektuose.
,,Pelėdžiukus“ globoja ir jais rūpinasi mokytoja metodininkė Palmira Vasiliauskienė, vyresnioji mokytoja Irma Tverijonienė, auklėtojos padėjėja Nijolė Valančienė, mokytojos padėjėja Aurelija Mikšiūnienė.
Atnaujinta: 2022-11-15

2024–2025 mokslo metai.
„Smalsučių“ grupė – tai 16 smalsių, energingų ir draugiškų 4-5 m. vaikų, kurie kasdien su džiaugsmu tyrinėja pasaulį. Jie labai judrūs, mėgsta aktyvius žaidimus, tačiau taip pat yra linksmi, bendraujantys ir puikiai sutaria tarpusavyje.
Vaikams padeda trys rūpestingi pedagogai ir viena mokytojo padėjėja, kurie kuria šiltą, jaukią ir kūrybišką aplinką. Kiekviena diena grupėje kupina įdomių veiklų – nuo smagių judriųjų žaidimų iki kūrybinių ir pažintinių užsiėmimų. Čia skatiname vaikų smalsumą, savarankiškumą ir draugystę, kad kiekvienas mažylis jaustųsi saugus ir laimingas!
Grupėje dirba:
Vyresniosios ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Giedrė Pipinytė-Grunskienė, Vilma Maslauskė, Gražina Kriaučiūnienė
Mokytojo padėjėja Vida Jokubauskienė
Atnaujinta: 2022-11-10
Partneriai





