+370 (41) 52-39-25

info@pauc.lt

Papilės g. 3, LT-76196 Šiauliai

Kas ten krebžda, kas ten brazda?

„Pelėdžiukai“ smarkiai susidomėję ieškojo mažiausiųjų žemės gyventojų. Ir kas gi jie tokie? Ogi įvairiausi vabaliukai: bitutės, skruzdėlės, žiogai, boružės, drugeliai, sraigutės……ir kt. Ir kaip smagu juos stebėti lauke ant žemės, žolytėje, po akmenukais ar ant medžio kamieno, o gal besisupančius gėlytės žiedelyje. Vaikai pastebėję lauke vabaliukus, padarė gražius darbelius. Ačiū visiems mažiesiems stebėtojams – tyrinėtojams!

 

Aš labai myliu savo mamą

Šių savaičių pasiūlytom veiklų idėjomis siekėme, kad grupės vaikai pajustų, kokie  svarbūs ir brangūs yra jiems artimi žmonės. Ugdytiniai atliko ir įvairių papildomų užduočių: prisiminė kokius darbus dirba mamytės, močiutės, o iš lauko, pievos, parko gėlyčių darė puokštes savo brangiom mamytėm, močiutėm, dėliojo įvairias taip mėgiamas įvairias dėliones ir kt. Taip grupės vaikučiai lavino savo atmintį, kalbinius įgūdžius, klausą, pastabumą, dėmesį, aplinkos pažinimą, plėtė žodyną,  ir kt. O kartu su artimais jiems žmonėmis darydami kūrybinius meninius darbelius lavino smulkiąją motoriką, vaizduotę, kūrybiškumą, susikaupimą, džiaugėsi abipuse meile.

 

Gamta bunda

Gamtoje ugdomoji vertė yra labai svarbi ir vertinga. Stebėjimai, tyrinėjimai, žaidimai gamtoje suteikia daugiau laisvės, tai neribota erdvė vaiko fantazijai. Gamta ugdo vaiko pasitikėjimą, kūrybiškumą, skatina judėti, padeda mokytis. Ačiū tėveliams už buvimą drauge su vaikais ir užfiksuotas akimirkas 🙂🙂

Velykų džiaugsmai

„Pelėdžiukų“ gr. vaikai su tėvelių pagalba, savarankiškai pasirinkdami įvairias menines priemones, antrines, buitines žaliavas, kūrė įvairius jiems patinkančius meninius darbelius, sužinojo apie Velykų simbolius, gražiausią pavasario šventę – Šv. Velykas. Grupės vaikai veikdami visą šventinį laikotarpį ne tik spalvino, klijavo, štampavo, taip lavindami smulkiąją motoriką, bet ir lavino atmintį, vaizduotę, erdvinį mąstymą, muzikalumą. Kartu įtvirtino skaičiavimo įgūdžius, turtino žodyną naujais žodžiais, patyrė daug džiugių emocijų. Jie tikri šaunuoliai! Dėkojame tėveliams.

„Velykinių dirbtuvėlių“  margučiai

„Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai Herkus Gr., Domantas, Herkus Ga., Atėnė, Emilis, Neidas, Danas su savo šeimomis puikiai leido laiką margindami kiaušinius. Nuostabūs raštai, didelė išmonė ir štai rezultatas. Ačiū už Jūsų kūrybą. Šaunuoliai !!!

Tema  ,,Mano daržas ant palangės – sodinu, prižiūriu, stebiu”
Vaikai sėjo sėklas, merkė svogūnus, stebėjo kaip užmerktos vandenyje sėklos keičiasi, lipdė iš plastelino ar tešlos skaičius, piešė, aplikavo saulytes. Labai džiaugiamės kiekvieno Jūsų pastangomis ir šauniais darbeliais 🙂

Atnaujinta: 2020-06-02

PARTNERIAI
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Bitė”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Bitė”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Sigutė”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Sigutė”
Šiaulių lopšelis darželis ,,Žilvitis”
Šiaulių lopšelis darželis ,,Žilvitis”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Gluosnis”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Gluosnis”
Šiaulių lopšelis – darželis ,,Coliukė”
Šiaulių lopšelis – darželis ,,Coliukė”
Klaipėdos regos ugdymo centras
Klaipėdos regos ugdymo centras
Panevėžio regos centras ,,Linelis”
Panevėžio regos centras ,,Linelis”
Sveikatiada
Sveikatiada
Sveika mokykla
Sveika mokykla
Lietuvos mažųjų žaidynės
Lietuvos mažųjų žaidynės
Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas