+370 (41) 52-39-25

info@pauc.lt

Papilės g. 3, LT-76196 Šiauliai

Šiemet ir vėl dalyvaujame „Sveikatiados“ projekto veiklose. Startavome su „Mankštiada“, kuri vyko nuo rugsėjo iki lapkričio mėnesio. Spalio mėn. sportavome lauke. Pasirinkome šokdynes, virves, lankus ir kamuolius.  Ypač patiko sportuoti su lankais ir stora virve, nes galėjome per ją ne tik pralysti, bet ir peršokti. Lapkričio mėn. pasinaudojome idėjų paketu ir mankštinomės su terapiniais kamuoliais. Pati mėgstamiausia sportinė veikla buvo su virve, per kurią vaikai galėjo peršokti. Vaikai vis prašė pakartoti. Noela: „man labai patiko peršokti aukštai per virvę“. Domas: „Aš moku šokt aukštai, aukštai.“

Nauji mokslo metai kartu su ,,Sveikatiada“ 2020-2021 m. m. >>

„Sveikatiada“ – tai ilgalaikis sveikos gyvensenos ugdymo projektas, suteikiantis vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą. Organizuojami vaikams įdomūs ir patrauklūs renginiai, kurių metu plečia savo žinias ir supratimą sveikos mitybos bei fizinio aktyvumo srityse.

Kviečiame dalyvauti „Sveikatiados“  veiklose ugdytinius, auklėtojas, tėvus bei administracijos darbuotojus. Kiekvienas padėkime įtraukti ir sveika gyvensena sudominti mūsų mažuosius.

Užkandžių fiesta

Štai jau paskutinysis šių mokslo metų „Sveikatiados“ konkursas. Tai konkursas – „Užkandžių fiesta!”, siekiant parodyti vaikams kokius sveikatai palankius užkandžius verta valgyti. Aktyviai paskutiniame konkurse sudalyvavo ir mūsų bendruomenė – nuo pačių mažiausiųjų iki didžiausių 🙂

Konkurso dalyvavimoa kimirkos

https://www.facebook.com/Sveikatiada/videos/325804465783448/

 

Šokio virusas

„Sveikatiados šokio virusas“. Kodėl šokio virusas? O gi todėl, kad dabar puikiausias metas pradėti ruoštis tarptautinei šokio dienai, kuri minima balandžio 29 dieną!

O kad šokio dienai pasiruošti būtų lengviau, buvo pristatytas „Sveikatiados“ draugės – „SportsHouse“ sporto klubo asmeninių ir grupinių užsiėmimų instruktorės Lauros Tumynaitės sukurtas šokis. Iš mūsų įstaugos šiame konkurse dalyvavo „Žirniukų“ grupės ugdytiniai, sušokę būtent šį šokį bei „Naminukų“ grupės ugdytiniai su „Letkis“ šokiu.

Šokio konkursą rasite https://www.facebook.com/427621763955969/videos/1379568192427655

Madingi pusryčiai

,,Nykštukų” grupės ugdytiniai ir auklėtoja Jolanta  grupėje surengė “madingus pusryčius” ir sukūrė nuostabų plakatą. Šaunuoliai, darštuoliai, stropuoliai 😍

 

Vaikščiojimas – tai sveikata

Vaikščiojimas – tai sveikata. Mažiausieji „Nykštukų“ ir didžiausi „Žirniukų“ grupių ugdytiniai žingsniavo ir skaičiavo savo ugdymo įstaigos kiemo žingsnius. Savaitę laiko, dienos laisvalaikio metu, žengdami „milžino“ ir „peliuko“ žingsniais, lenkdami pirštukus, auklėtojų pagalba, suskaičiuoti 5000 žingsnių.

Norime  pasidžiaugti mūsų žingsniavimo akimirkos užfiksuotos ,,Sveikatiados“ fb puslapyje https://www.facebook.com/Sveikatiada/posts/3714208178630628

 

 „Aktyvi pertrauka”

Atlikta dar viena  SVEIKATIADOS užduotis vasario mėnesiui “Aktyvi pertrauka”. Tai užduotėlės sveikatai, energijai ir medžiagų apykaitai gerinti. Ginklai kovoti su stresu, nerimu, įtampa.

Sveikatiados iššūkio  pratimukai pagal raides – galima juos atlikti grupėse, koridoriuje, lauke, namuose. Pratimus atliko ne tik įstaigos ugdytiniai, bet ir įstaigos darbuotojai.

Sveikatos specialistė Jordana Kurtinaitienė

Atnaujinta: 2021-11-24

PARTNERIAI
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Bitė”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Bitė”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Sigutė”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Sigutė”
Šiaulių lopšelis darželis ,,Žilvitis”
Šiaulių lopšelis darželis ,,Žilvitis”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Gluosnis”
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Gluosnis”
Klaipėdos regos ugdymo centras
Klaipėdos regos ugdymo centras
Panevėžio regos centras ,,Linelis”
Panevėžio regos centras ,,Linelis”
Sveikatiada
Sveikatiada
Sveika mokykla
Sveika mokykla
Lietuvos mažųjų žaidynės
Lietuvos mažųjų žaidynės
Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas